Jak można szybko poprawić swój uśmiech?

Dzięki licówkom porcelanowym możesz poprawić wygląd swojego uśmiechu bez konieczności przeprowadzania poważnych napraw stomatologicznych.

Licówki dentystyczne zmieniają wygląd Twoich zębów

Licówki porcelanowe to przypominające szkło, cieniutkie nakładki, które mocuje się na przedniej części zębów. Porcelana jest stosowana w stomatologii od wielu lat, ponieważ żaden inny materiał do wypełnień nie jest tak dobrze dopasowany do naturalnego szkliwa zębów. Porcelana jest półprzezroczysta i można ją dopasować do koloru każdego zęba. Jest mocniejsza od szkliwa i odporna na przebarwienia.

Kosmetyczne arcydzieła stomatologiczne

Ceramiści stomatologiczni, którzy tworzą licówki porcelanowe, są zarówno artystami, jak i technikami. Opracowują oni zachwycające, cienkie jak papier płytki, które przylegają do zębów, korygując ubytki i przebarwienia. Licówki porcelanowe mogą również wyprostować krzywe zęby u pacjentów, którzy nie wymagają leczenia ortodontycznego.

Licówki są mniej inwazyjne niż pełne korony dentystyczne

Pacjenci, u których zastosowano licówki porcelanowe, doceniają mniej inwazyjny proces poprawy uśmiechu. Nowsze techniki nie wymagają usuwania zdrowego szkliwa zębów.

Z przyjemnością pokażemy Ci, co licówki mogą zrobić dla Twojego uśmiechu.

 

Autor