Grille dentystyczne szkodliwe dla użytkowników

Dr Matt Messina, doradca konsumentów American Dental Association, ostrzegł, że noszenie kratek dentystycznych może przynieść ładny "bling" do uśmiechu, ale mogą one być również bardzo szkodliwe dla użytkowników.

Wyjaśniono, że ruchome urządzenia dentystyczne, takie jak "kratki" lub "fronty", które pasują do zębów i zatrzaskują się na miejscu, są bardzo trendy wśród młodszych pokoleń tzw. Te urządzenia dentystyczne są często wykonane z metali szlachetnych, takich jak złoto, srebro i platyna czasami nawet z wkładkami diamentowymi, chociaż tańsze metale są również wykorzystywane do tych urządzeń kosmetycznych. Produkty te zostały wyjaśnione zakres w cenie od 20 dolarów do tysięcy dolarów.

zęby
Dr Messina, praktykujący dentysta w obszarze Cleveland, powiedział, że istnieją większe zagrożenia związane z grillem, co jest przewidziane przez większość ludzi. On powiedział: "Ponieważ jest to usunięcie, ludzie na ogół myślą, że jest to bezpieczne, że nie jest to naprawdę prawda." Wyjaśniając, że urządzenia te ogólnie zatrzaskuje się nad zębami, wiele żywności i bakterii może dostać się uwięziony pod i może powodować infekcje dziąseł, podrażnienia i ubytki, Messina powiedział: "i im dłużej pozostaje w ustach, tym gorsze problemy są".

Dalej stwierdzając, że grille powinny być czyszczone codziennie, jak również, powiedział: "Jeśli ktoś szczotkowane i nitkowane naprawdę dobrze, umieścić w grillu, który pasuje dobrze i został wykonany z metali szlachetnych, trzymał go na godzinę lub dwie, zatrzasnął go z powrotem i szczotkowane i nitkowane ponownie, prawdopodobnie nie byłoby wiele problemów, ale to po prostu nie to, co ludzie robią."

Wyjaśnił, że to rodzaj metalu użytego do produkcji grilla, który staje się kluczowym czynnikiem. Zauważając, że drogie grille wykonane ze złota lub platyny były ogólnie znacznie mniej szkodliwe dla organizmu, ponieważ były one biokompatybilne, powiedział, że tanie grille wykonane z metali nieszlachetnych może być szczególnie kłopotliwe, ponieważ będą one zawierać dużo niklu i innych metali nieszlachetnych, które mogą powodować reakcje alergiczne.

Wskazując, że raporty wykazały, że jedna na siedem osób ma alergię na metale, Messina powiedział: "Co staramy się zrobić, jest uzyskanie ludzi, aby zrozumieć ryzyko związane przed inwestowaniem dużo pieniędzy w grillu lub powodując szkody." Poradził, że ludzie, którzy noszą grilla powinny być na baczność na jakiekolwiek zaczerwienienie, obrzęk lub ból w tkance dziąseł, a jeśli doświadczony powinny natychmiast przestać nosić grilla i zobaczyć dentystę. Zasugerował również, że powinni zabrać ze sobą grill, aby można go było również przetestować, a diagnoza może być wykonana dokładniej.

On zakończył stwierdzając, że jest to bardzo trudne do powiedzenia, jak tylko ile osób nosi dentystyczne grille. Messina powiedział: "Na pewno jest wystarczająco dużo miejsc, które robią te urządzenia, że jest jakieś zainteresowanie tam, ale jak wiele moda wiem, że będzie grać się, co jest bardzo dobrą rzeczą."

Autor