Całkowita odbudowa zębów

Stomatologia estetyczna naprawdę zyskuje na popularności. Coraz więcej osób na całym świecie decyduje się na jej zastosowanie, aby przywrócić zdrowie swoim zębom i poprawić uśmiech. I Ty też możesz to zrobić, korzystając z procedur dostępnych w Name of Practice!

Wszyscy chcemy wyglądać jak najlepiej. Ale stomatologia estetyczna to nie tylko dobry wygląd; to także zdrowie zębów. Na przykład proste zęby w prawidłowym położeniu są łatwiejsze w pielęgnacji i wpływają na zdrowie jamy ustnej. To prawdopodobnie wyjaśnia, dlaczego bezbarwne aparaty ortodontyczne należą do najbardziej popularnych metod stomatologii estetycznej; pozwalają one wyprostować zęby, a ich noszenie jest prawie niewidoczne.

Bezbarwny aparat ortodontyczny nie jest oczywiście jedyną opcją stomatologii estetycznej. Jednym z najpopularniejszych zabiegów jest wybielanie zębów. Wiele osób próbuje uzyskać bielsze zęby w domu, a na rynku jest niemal oszałamiający wybór produktów wybielających dostępnych bez recepty. Jednak żaden z nich - ani pasty do zębów, ani paski, ani żele - nie może się równać z mocą profesjonalnego wybielania zębów.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również licówki porcelanowe. Mogą one całkowicie odmienić wygląd Twojego uśmiechu i, podobnie jak inne zabiegi stomatologii estetycznej, są mało inwazyjne. Usuwana jest cienka warstwa szkliwa zęba, a następnie licówki są trwale mocowane do zębów. Po tym zabiegu uzyskuje się mega-watowy uśmiech.

Te i inne zabiegi stomatologii estetycznej w gabinecie The Yuma Dentist w Yuma i Fortuna Foothills AZ mogą przywrócić Ci piękny uśmiech! Dowiedz się, dlaczego ludzie z Foothills, Winter Haven CA i Somerton powierzają nam swoje uśmiechy! Oferujemy również pełną stomatologię ogólną. Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się z dentystą z Yumy:

Lokalizacje (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ 85365928-783-0804

11231 E Commercial Centre Loop Ste 105
Yuma, AZ 85367928-783-8300

ArticleID 661

Autor